Трифазний стабілізатор напруги.
ККД: 96%,
вхідна напруга -25%/+15%,
вихідна напруга ±0,5%
Функціональні та конструктивні особливості: мс/В 14, Iвх (А) 7.7, Iвих (А) 5.8.
Регулятор напруги спроектовано таким чином, що забезпечує високу точність стабілізації вихідної напруги, високу швидкість реакції.
Струмознімний вузол регулятора напруги - це передові технології в даній галузі. Струмознімна каретка оснащена не щітками, а роликами, що забезпечує порівняно зі щітками: - Довговічність - зносостійкість - Забезпечує високу швидкість реакції стабілізатора - Точність стабілізації т.к. не боїться сколів, розщеплення – регулювання відбувається за найменшого відхилення мережі. - Відсутність іскріння Регулювання відбувається шляхом вимірювання «діючого значення» напруги.
Плата управління: Повністю цифрове управління за допомогою Digital Signal Processor (DSP) – мікропроцесорної плати управління, що забезпечує швидкість, якість, надійність та точність роботи. DSP зчитує фазну напругу по виходу, встановлені параметри, керує роботою сервоприводу, блоку вентиляторів (за наявності), забезпечує захисту від перевантаження і короткого замикання в самому електродвигуні, керує роботою схеми «М'якого пуску», схемою, що коригує, від перенапруги на виході, у разі відключення в виключення.
Захисні пристрої та сигналізація Моделі серії Orion Y оснащені захистом від заниженої/завищеної напруги по виходу, перевантаженню та аварійним звуковим сигналом: мінімальна напруга, максимальна напруга, перегрів, перевантаження на автотрансформаторі. Автоматичні вимикачі встановлені в регулювальному ланцюзі, щоб забезпечити захист від перевантаження.
При перевантаженні автомат захисту відключає регулятор напруги (автотрансформатор). В результаті до споживача продовжує надходити напруга (не стабілізована) без переривання. Плата керування захищена плавкими запобіжниками. Наявність схеми, що коригує, яка встановлює вихідну напругу в крайнє мінімальне значення після відключення електромережі (струмознімна каретка за допомогою конденсаторів великої ємності переводиться в режим максимального зниження напруги).
Схема конденсаторів встановлюється моделі стабілізаторів з розширеним вхідним діапазоном регулювання напруги мережі (від ± 25%). Таке регулювання захищає від можливих несправностей у навантаженні через перенапругу, яка може виникнути, коли нормальне електроживлення буде відновлено.
Схема захисту від заниженої/завищеної напруги забезпечує подачу вихідної напруги на навантаження, в межах, допустимих для її безпечної роботи. Схема працює автоматично як у відключення, і на підключення навантаження. Завдяки цій схемі забезпечується захист, як від перенапруги, так і від заниженої напруги, що подається на навантаження.
Якщо напруга на виході стабілізатора перевищує межі +10% або -20% від номінальної вихідної напруги, спрацьовує захист і відбувається відключення навантаження з наступним автоматичним включенням навантаження у разі повернення значення вихідної напруги в допустимі межі.